Міжнародні іспити/ЗНО та ДПА
Щодня, студенти Town School старанно готуються та успішно складають ЗНО та ДПА з англійської мови; а також міжнародні іспити - IELTS, TOEFL, YLE, KET, PET, FCE, CAE та SAT.
На курсі підготовки до міжнародних іспитів ми знайомимо вас зі структурою обраного іспиту, специфікою та техніками виконання завдань. Постійні тренування не тільки покращать вашу англійську, а й навчать правильно розставляти пріоритети та контролювати таймінг.
Ми допоможемо вам комплексно покращити англійську для кожного екзаменаційного блоку - аудіювання, читання, письмо та говоріння. Також, збагатимо словниковий запас; відточимо складні граматичні структури; навчимо швидко висловлювати думки та прокачаємо навички листування.

Заняття на курсах підготовки до міжнародних іспитів проводять викладачі Town School, які на практиці знають, що таке іспит. Усі викладачі, що готують до іспитів мають сертифікати, що підтверджують їх високий бал.

Також в нашому центрі можна пройти пробне тестування з будь якого іспиту та отримати повний фідбек від міжнародного екзаменатора по всіх частинах тесту із детальними рекомендаціями щодо покращення результату.

Хочете спробувати пробне заняття на одній із програм?
Залиште заявку і відвідайте перше заняття - БЕЗКОШТОВНО:
Натиснувши "Заповнити форму" ви надаєте дозвіл на обробку ваших персональних даних
Перейти до політики конфіденційності.
На крок ближче до бажаної мети!
Заповніть, будь ласка, форму і ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Натиснувши "Заповнити форму" ви надаєте дозвіл на обробку ваших персональних даних
Перейти до політики конфіденційності.
Made on
Tilda