Англійська для дітей 4-11 років
Ми запрошуємо усіх бажаючих віком від 4 років вивчити англійську мову в Освітньому Центрі Town School. Англійська мова для дітей викладається у групах, онлайн та офлайн. При розробці навчальної програми дитячих курсів, ми використовуємо інноваційні та всесвітньовідомі методики навчання дітей - від Кембриджських програм підготовки до світових освітніх програм таких як, наприклад, CLIL.
У Town School існує два формати занять для дітей:
Заняття у групах
4-8 людей
онлайн/офлайн
60/90 хв - одне заняття
3-чі на тиждень
Індивідуальні заняття
онлайн/офлайн
60/90 хв - одне заняття
графік узгоджується за побажаннями групи
Які існують рівні і які навички діти отримають по закінченню кожного з курсів?
Starters (Pre A1)
Starters - це рівень для дітей 6-8 років, які ніколи не вчили або тільки почали вивчати англійську мову. Курс розрахований на 9 місяців та передбачає проходження одного рівня, після якого діти зможуть спробувати свої сили на міжнародному іспиті - YLE Starters.

Під час навчання на рівні Starters, діти вчаться читати, знайомитись, розуміти інструкції та відповідати на прості запитання. Також, юні студенти працюють у парах та над спільними проектами. Программа цього курсу не включає домашні завдання і акцент робиться на роботу під час уроку.
Movers (A1)
Movers - це рівень для дітей 8-10 років, які вже почали вивчати мову. Курс розрахований на 9 місяців та передбачає проходження одного рівня, після якого діти можуть скласти Кембриджський міжнародний екзамен - YLE Movers.

Під час навчання на рівні Movers, діти вчаться писати, знайомитись, розуміти інструкції, відповідати та задавати прості запитання, розуміти тексти невеликого обсягу, розповідати короткі історії, висловлювати думки простими реченнями. Також, діти вчаться працювати у парах, допомагати один одному, працюють над спільними проектами. Програма навчання розроблена таким чином, що діти не мають домашніх завдань - усе робиться під час уроку.
Flyers (Pre A2)
Flyers - це рівень для дітей 9-11 років, які вже почали вивчати мову. Курс розрахований на 9 місяців та передбачає проходження одного рівня, після якого діти можуть скласти міжнародний іспит - YLE Flyers.

Під час навчання на рівні Flyers, діти вчаться писати листи, знайомитись, відповідати та ставити складні запитання, розуміти тексти великого обсягу, розповідати історії, висловлювати свою думку складними реченнями, користуватись 4-ма граматичними часами. Також, на курсі юні студенти працюють у парах, допомагають один одному у роботі над проектами. Програма навчання розроблена таким чином, що діти не мають домашніх завдань, все робиться під час уроку.
Після закінчення кожного з цих курсів* юні студенти Town School отримують сертифікат, що підтверджує їх рівень.
*Дитячий курс передбачає проходження ~108 занять.

Про актуальний розклад, набір на окремі рівні та про час занять - проконсультує наш менеджер за цим телефоном - 063-264-86-37 (viber/telegram).

Або Залиште свої питання у формі нижче ми зв'яжемось з вами найближчим часом, щоб розповісти деталі :)

Хочете спробувати пробне заняття на одній із програм?
Залиште заявку і відвідайте перше заняття - БЕЗКОШТОВНО:
Натиснувши "Заповнити форму" ви надаєте дозвіл на обробку ваших персональних даних
Перейти до політики конфіденційності.
На крок ближче до бажаної мети!
Заповніть, будь ласка, форму і ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Натиснувши "Заповнити форму" ви надаєте дозвіл на обробку ваших персональних даних
Перейти до політики конфіденційності.
Made on
Tilda